close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • فلاش تانک

  جدید ترین مطالب
  بخش بایگانی

  نصب فلاش تانک

  31 تير 1400

  1. با فشردن دسته فلاش، زنجیر بالابر فلاپر را برداشته و آب مخزن شروع به خالی شدن می کند و به داخل کاسه میریزد. متصل به مخزن فلاش، لوله آبرسانی اقدامات ایمنی را برای جلوگیری از سرریز شدن آب در مخزن در صورت قطع نشدن دریچه منبع آب، ارائه می دهد. برای این کار باید محل نصب توالت ایرانی را مشخص کنید و بعدا بر روی دیوار آن محل تعبیه فلاش تانک توکار را با احتساب اندازه ۱۸۰ سانتی متری از کف تمام شده سرویس بهداشتی تا روی فلاش تانک علامت گذاری کنید. • همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

  قبل از اقدام به تعمیر فلاش تانک ابتدا باید آسیب دستگاه تشخیص داده شود. میزان مصالح مورد نیاز: در صورتی که فلاش تانک توکار مدنظرتان است، متخصص نصب فلاش تانک ابتدا باید دیوار را تخریب کند و سپس اقدام به نصب فلاش تانک و پوشاندن آن کند. با توجه به ساختار توالت فرنگی که تقریبا ساده است، اما با این حال باز هم سیستم عملکرد توالت فرنگی برای خیلی از مردم شبیه به راز و رمز باقی مانده، احتمالا به این دلیل که بیشتر عملکرد آن در داخل مخزن چینی اتفاق می افتد، دقیقا زیر دربی که به ندرت باز می شود. شاید نتوانید به طور واضح فلاپر را با وجود آب در مخزن مشاهده کنید، اما هنگام شستشوی توالت و تماشای عملکرد آن، این قطعه کاملا مشخص خواهد شد. حجم آب لوله کشی شده این قابلیت را ندارد که با حجم زیاد و با فشار در مدت کوتاه جاری شود؛ این وسیله ی کارآمد، با ذخیره کردن آب و رهاسازی یک دفعه ی آن، با آب کمتری کاسه ی توالت را شسته و باعث صرفه جویی در آب می شود. این مدل فلاش تانک هم مناسب مکان های شلوغ هستند، و هم برای منزل بسیار کارآمد می باشند ، زیرا ظاهر زیبایی به سرویس بهداشتی می بخشد و فضای کمتری را اشغال می کند.

  فلاش تانک ایران مدل اکوپارس دکمه ای-طنابی با بهترین قیمت - سیتی سازه

  در توالت های استاندارد، بیش از 95% قطعات شبیه به هم می باشد. بدون عیب یابی و تشخیص نمی توان اقدام به تعویض قطعات و تعمیر فلاش تانک کرد. عیب یابی فلاش تانک مهم ترین بخش در تشخیص خرابی آن است. این قطعه و لوازم مربوط به فلاشینگ، بیشترین خرابی را دارند که جایگزین کردن و تعمیر آنها یک کار متداول است. در ظاهر کاسه توالت فرنگی جایی است که تمام اتفاقات رخ می دهد. اما روش نوین تخلیه آب فلاش تانک ها ، فشردن دکمه است که معمولا در فلاش تانک های توکار وجود دارد. بعد از کفشوی، داخل لوله های فاضلاب آب پر کرده و ۱۵ دقیقه سیستم را تحت فشار قرار میدهیم.، اگر سطح آب داخل کفشوی تغییر نمود و کمتر شد و یا از اتصالات نشتی داشتیم اتصال ضعیف یا قطعه معیوب را باید ترمیم و تعویض نمود و مجددا آزمایش با آب تکرار گردد. 3. هنگامی که مخزن خالی میشود، فلاپر مجددا به جای خود بازمیگردد تا مخزن دوباره پر از آب شود. این قطعه بر روی پر شدن دوباره آب تازه به داخل مخزن تمرکز دارد تا آب به میزان کافی ذخیره شود و از مخزن سرریز نکند. چنانچه floater خراب شود، مخزن به صورت کامل پر نشده و آب کافی برای شستشوی کاسه توالت ندارد.

  دستگیره فلاش تانک توالت فرنگی گاهی شل می گردد و معمولاً با محکم کردن مهره پلاستیکی یا فلزی که در داخل مخزن قرار دارد میتوان برای رفع آن اقدام کرد. دانستن عملکرد قسمت های داخلی توالت فرنگی و نحوه کار آنها میتواند در درک و رفع مشکلات هنگام بروز، به شما کمک کند. امروزه این محصولات در انواع مدل های ساده، آنتی باکتریال، اتوماتیک، دو زمانه و توکار موجود هستند که شما عزیزان می توانید بر حسب نیاز و سلیقه خود یکی از این موارد را انتخاب نمایید. 7.وبعضی از مکانیزم ها دو زمانه می باشد با توجه به نوع تخلیه آن دریک دکمه نصف آب تخلیه میگردد و در دکمه دیگر کل آب با مقدار بیشتری تخلیه میگردد. فلاش تانک های دیواری با تکنولوژی های دو حالته و دو زمانه طراحی و ساخته می شوند در صورتی که در ساخت و طراحی فلاش تانک های توکار فقط از جدیدترین تکنولوژی موجود ( فلاش تانک دو زمانه ) جهت تخلیه بهینه و صرفه جویی در مصرف آب، استفاده شده است. اگر اتصال های سیفون توسط لوله کش ماهر و به طور صحیح انجام نشود و یا مهره ها کامل بسته نشده باشند، سیفون دچار چکه های دائمی خواهد شد.

  به کمک این مدل از سیفون ها می توان چیزی بین ۵۰ تا ۷۰ درصد از مصرف آب ماهانه خود را بکاهید. تنظیم دستگاه شناور همان چیزی است که به شما امکان می دهد سطح آب در مخزن را تنظیم کنید. فلوتر یک قطعه مکانیکی است که وظیفه آن پر کردن مخزن می باشد. زمانی که دسته فلاش را میکشید، فلاپر توسط زنجیر بالا آورده می شود تا آب ذخیره شده در مخزن از طریق دریچه تخلیه وارد کاسه شود و آن را شستشو دهد. در فلاش تانکهای دوگانه مخزن فلاش تانک به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم شده اند. با برداشتن درب مخزن توالت فرنگی و کنار گذاشتن آن به دقت به قسمت های داخل فلاش تانک نگاه کنید و آنها را از نزدیک بررسی نمایید. در زیر مخزن و دقیقا بر روی لوله آبرسانی توالت فرنگی، یک شیر برای بستن و باز کردن مسیر ورودی آب به مخزن قرار دارد. برخی از فلاش تانک های نسل جدیدتر به صورت خودکار با هر بار باز و بسته شدن درب دستشویی عمل میکنند و آب مخرن را خالی می کنند. یکی از نگرانی های افرادی که مایل به استفاده از فلاش تانک های توکار هستند خراب شدن و نیاز احتمالی به تعمیرات است

  در سلسه نشست‌های «تازه‌شو» جهاددانشگاهی زنجان عنوان شد؛

  تظرات ارسال شده